L

LPNT stwarza atmosferę i daje narzędzia do szybkiego rozwoju innowacyjnych pomysłów. Oferujemy wiele bezpłatnych szkoleń, udostępniamy biura i sale konferencyjne, organizujemy mnóstwo eventów i konkursów dla właścicieli start-upów. Lokatorzy inkubatora technologicznego mogą liczyć na fachową obsługę księgową, marketingową i prawną.

 

Zrealizowane projekty dla startupów

Tytuł zastępczy

Code Week w LPNT!

Programowanie to język przyszłości, dlatego tak ważne jest, aby dzieci już od najmłodszych lat w przyjazny sposób uczyły się korzystania z nowych technologii.


Od 16 do 18 października instruktorzy LPNT i Mistrzów Kodowania zapraszają dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych do odkrywania świata programowania w formie zabawy. 

To będzie wspaniała przygoda, podczas której najmłodsi będą mogli doświadczyć, czym jest myślenie programistyczne, zakodować swoje pierwsze projekty i zaprzyjaźnić się z robotami Ozobot. 

Zajęcia poprowadzą:
- Mistrzynie Kodowania z Przedszkola nr 83 w Lublinie, Anna Świć i Barbara Mrozek,
- Instruktor Akademii Młodego Inżyniera, Agnieszka Kowalska.

zobacz szczegóły
Tytuł zastępczy

Letnie praktyki w firmach z LPNT!

Studencie! Szukasz wyzwań? Chcesz podnieść swoje kompetencje i zdobyć doświadczenie? Zależy Ci na pracy w kreatywnym, biznesowym środowisku? Zapoznaj się z ofertą praktyk w firmach związanych z Lubelskim Parkiem Naukowo-Technologicznym!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy inkubator@lpnt.pl. W tytule prosimy o wpisanie nazwy firmy i ew. stanowiska.

zobacz szczegóły
Tytuł zastępczy

Znamy finalistów Lublin Biznes Network!

Poznajcie firmy, które zaprezentują się 25 kwietnia w Trybunale Koronnym przed Prezydentem Miasta Lublin, przedstawicielami przedsiębiorstw oraz funduszy inwestycyjnych!

zobacz szczegóły

INKUBATOR TECHNOLOGICZNY

Image background title

Inkubator Technologiczny pomaga początkującym przedsiębiorcom w uruchomieniu i prowadzeniu własnej działalności. Pomoc ta obejmuje m.in. wynajem na preferencyjnych warunkach powierzchni biurowej wraz z odpowiednią infrastrukturą, dostęp do specjalistycznie wyposażonych pomieszczeń (sala konferencyjna, pomieszczenia biurowe) oraz świadczenie usług doradczych z zakresu prawa, księgowości, marketingu, tworzenia biznesplanu.

Rekomendacja

Jest kilka ośrodków przedsiębiorczości i wspierania startupów w Polsce, z którymi lubię pracować. LPNT od początku był w ścisłej czołówce tego rankingu.
Piotr Bucki
  • Piotr Bucki
  • bucki.pro

Zaprojektowane i dopracowane w detalach przez mataba